25 kwi 2012

Relacja reportażowa

I słów kilka o sobotnim radosnym spotkaniu. Gospodynie tłumnie zjawiły się na spotkaniu.
 Zapadła cisza i koło ruszyło do pracy, przygotowując notesy ze stonogowego kitu. Takiej ciszy i spokoju dawno nie było :)



 Jak zawsze pomocna Aga bindowała notesy:

 A tutaj wszystkie razem, cudne.


Odbyła się też tradycyjna wymianka na R: rabatki, rękodzieło, rowery, ramki....


pozdrawiam
Kasia

ps. Miszelko jakby co edytuj  ;)

18 kwi 2012

Rrrrrrradosne spotkanie


Mała zajawka tego co się będzie działo :)

Ponieważ przygotowujemy dla Was kity, proszę, aby wszystkie z Was, które wybierają się na spotkanie napisały chociaż "tak", pod postem ( żałujemy, że nie wszystkie dotrzecie ). Będzie można użyć dodatkowo dwóch swoich przydasi :))) I tyle, reszta na spotkaniu!

11 kwi 2012

Spotkanie kwietniowe

Kochane babeczki :) spotkanie kwietniowe już tuż tuż, a tym razem gościć będziemy w progach nowego lokum stonogowego :)

 (zdjęcie ze strony http://www.bajki.com/)


Spotykamy się w sobotę 21.04 o godzinie godz.16.30.

Przypominam, że według rozkładu jazdy planowana jest wymianka na literkę R. R jak robótki, racuchy i rozwiązłe rebusy :)


Pozwolę sobie też oddać na chwilę głos naszej przemiłej gospodyni Stonodze:

"Jako, że to pierwsze spotkanie w naszych nowych, skromnych progach i to jeszcze zaraz po parapetówce to dla KGMiP także mamy małą niespodziankę:) moze i na codzień sprzedajemy akcesoria do craftowania i nie wciskamy kitu,  jednak z tej okazji przygotowałyśmy dla każdej z Was specjalny, parapetówkowy kit - co się w nim znajduje niech zostanie naszą słodką (jak muffinki) tajemnicą. warunkiem otrzymania takiego zestawu jest przyjście na spotkanie i wspólne scrapowanie na bazie naszego kitu (prosimy o przyniesienie swoich tuszy, mgiełek, pudrów, stempli...) 

ale to nie wszystko:)
z wszystkich wykonanych prac wyłonimy i nagrodzimy najlepszą! zapraszamy!"

Jak więc widzicie, kRRRRoi się nam radosna impRRReza :)

Dla niezorientowanych - jeszczeaqdresik - Grunwaldzka 111 oraz mapka:



Wyświetl większą mapę

22 mar 2012

Zapraszam do nowego miejsca :)))

Moje kochane!

Po wielu naradach i nieprzespanych nocach, podjęłam decyzję o przenosinach do większego lokalu!
Jest w nim osobne duże pomieszczenie warsztatowe, co oznacza, że jeżeli tylko będziecie chciały i uda nam się zgrać terminy, to spotkania mogą odbywać się w nowej siedzibie
Stonogi.pl na ulicy Grunwaldzkiej 111.

Mam nadzieję, że dzięki większej powierzchni uda mi się systematycznie zwiększyć dział scrapbooking!

21.04 organizujemy parapetówkę, z wieloma atrakcjami ( szczegóły wkrótce na stronie sklepu), będzie mi miło jeśli znajdziecie choć chwilkę żeby wpaść.

pozdrawiam
Kasia

ps.jak tylko uda nam się przebrnąć przez przenosiny, zrobimy nocne scrapowanie na tarasie :)))
Całusy :***

9 mar 2012

Spotkanie marcowe

...już jutro :)
Proszę o informację, kto planuje być, bo ostatecznie nie wiemy ile będzie osób.

 Zdjęcie stąd: http://www.etsy.com/listing/61053243/letter-p-alphabet-stuffed-toy-knitting

Herbatkę dostarczę, coś do pogryzania pewnie też, ale chcę wiedzieć, ile nas będzie :)

5 mar 2012

Ponownie sPotkanie :)

Przyjemne Panie! Ponownie sPotkanie! Przybywajcie :)

Marcowo spotykamy się w najbliższą sobotę 10 marca, o godzinie 16 (Punktualnie! nie Przychodźcie zawczasu, bo klucze mamy od 16 doPiero). A tak na poważnie, to naprawdę sala będzie dostępna dopiero od 16, zatem spotykamy się nie wcześniej jak o 16 :)

Punt zborny to Ponownie Studium Muzyczne Świat Gitary, w Poznaniu na os. Zwycięstwa 2i
Poniżej maPka:


Przypominam, że spotkanie sponsoruje literka P. P jak pietruszka, poduszka i pantofelek :)
Przy okazji - potransferujemy :)

Przynosimy białe kawałki materiału i aceton (ponoć do dostania na stacji benzynowej) oraz czarnobiałe wydruki z drukarki laserowej - warsztaty poprowadzą Gurianka i Sabrina, zatem dokładnie co i jak - dowiemy się od nich (w razie czego będę edytować posta, dodając aktualne informacje, zatem - stay tunned :)

Pa pa!

-------
Wiadomości z ostatniej chwili:
 Do transferów potrzebne będą nam
taśma klejąca lub malarska
podkładka (podkładka do cięcia...coś twardego do podłożenia, żebyśmy nie pobrudziły stołu:))
duża łyżka
materiał na który chcecie przenieść dany wzór
aceton lub zamiast acetonu technicznego może być nitro
wydruki z drukarki laserowej

Jeśli ktoś ma ochotę pokazać lub wypróbować inne rodzaje transferów, to gazety, papier, farba akrylowa jasna
Dodawajcie w komentarzach info co jeszcze będzie przydatne.
By the way, podrzucam link do stronki z różnymi rodzajami transferów: http://www.art-e-zine.co.uk/image.html

3 mar 2012

Zakupy?

...z Crafthouse?

Kto chce się przyłączyć, zapraszam. Mail na michelle(at)schowek.net do jutra do godziny 10 rano :)
W mailu proszę o linki + ilość sztuk zamawianych :)



Udanego weekendu!