Przyjemne Panie! Ponownie sPotkanie! Przybywajcie :)
Marcowo spotykamy się w najbliższą sobotę 10 marca, o godzinie 16 (Punktualnie! nie Przychodźcie zawczasu, bo klucze mamy od 16 doPiero). A tak na poważnie, to naprawdę sala będzie dostępna dopiero od 16, zatem spotykamy się nie wcześniej jak o 16 :)
Punt zborny to Ponownie
Studium Muzyczne Świat Gitary, w Poznaniu na os. Zwycięstwa 2i
Poniżej maPka:
Przypominam, że spotkanie sponsoruje literka P. P jak pietruszka, poduszka i pantofelek :)
Przy okazji - potransferujemy :)
Przynosimy białe kawałki materiału i aceton (ponoć do dostania na stacji benzynowej) oraz czarnobiałe wydruki z drukarki laserowej - warsztaty poprowadzą Gurianka i Sabrina, zatem dokładnie co i jak - dowiemy się od nich (w razie czego będę edytować posta, dodając aktualne informacje, zatem - stay tunned :)
Pa pa!
-------
Wiadomości z ostatniej chwili:
Do transferów potrzebne będą nam
taśma klejąca lub malarska
podkładka (podkładka do cięcia...coś twardego do podłożenia, żebyśmy nie pobrudziły stołu:))
duża łyżka
materiał na który chcecie przenieść dany wzór
aceton lub zamiast acetonu technicznego może być nitro
wydruki z drukarki laserowej
Jeśli ktoś ma ochotę pokazać lub wypróbować inne rodzaje transferów, to gazety, papier, farba akrylowa jasna
Dodawajcie w komentarzach info co jeszcze będzie przydatne.
By the way, podrzucam link do stronki z różnymi rodzajami transferów: http://www.art-e-zine.co.uk/image.html