9 lis 2010

Listopadowo

Jako że jesień w pełni, niektórym brak słońca i ciepła, spędźmy miłe chwile w naszym gorącym gronie :)
Oficjalnie zapraszam zatem wszystkie współtowarzyszki na zebranie Koła Gospodyń Miejskich i Podmiejskich, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 listopada o godzinie 14, w kawiarni Republika RóżW ramach zebrania przewiduje się:
- sprawdzenie listy obecności, wzniesienie toastów za obecne jak i nieobecne towarzyszki,
- minuta ciszy ku czci Ojca Założyciela Tima Holtza (oby jego stemple dobrze się odbijały),
- radosne okrzyki, wrzawę harmider, padanie sobie w ramiona i wyciskanie czułych pocałunków na policzkach względnie czołach towarzyszek,
- entuzjastyczne oddawanie się działaniom przewidzianym w statucie, czyli w pierwszej kolejności raportowanie postępów w pracach artystycznych, zmian w życiu osobistym, względnie poznawanie nowych towarzyszek. Umacnianie więzi. Podziwianie prezentowanych dokonań twórczych. Ogólna radość i uczucie przynależności stadnej, a także metafizycznej więzi z ogółem towarzyszek.

Na miejscu przewidziana jest także konsumpcja wyrobów cukierniczych we własnym zakresie - jak wiadomo gorąca czekolada zawiera fenyloetyloaminę – endogenną pochodną amfetaminy, neuroprzekaźnik zwany "hormonem miłości", który nie tylko pobudza i poprawia nastrój, lecz także - jak dowiodły testy prowadzone przez Koło Gospodyń - wspomaga zdolności manualne, ułatwia proste cięcie papieru, zwiększa przyczepność pudru do embossingu, a także działa konserwująco na punchery Marthy Stewart.

Gwoli przypomnienia - wymieniamy się ręcznie wykonanymi przedmiotami na literkę "G". Szykujcie więc gabloty i grabie tudzież gadające gacki :)


Ku czci i chwale Ojca Założyciela Tima Holtza(oby jego stemple dobrze się odbijały)!

5 komentarzy:

Dunia pisze...

Już się cieszę :o)

cynka pisze...

oj Miszelko-Love!!!!

Guriana pisze...

Kochana, dobrze, że znowu w formie!!:)))

Duża Mała Mi pisze...

Nie mogę się doczekać, do zobaczenia :*

gaja pisze...

Tradycyjnie zazdroszczę i czekam niecierpliwie na fotorelację :)
Pozdrawiam i buziaki ślę :))